Nákupný košík

Vánoční osvětlení decoLED Ak si neviete dať rady, navštívte našu poradňu.


Úvod Poradna ohledně svítidel Solární osvětlení zahrady

Konečně pořádné solární osvětlení pro Vaši zahradu

Kombinace pokročilé LED technologie a solárních systémů konečně přináší na trh vysoce efektivní LED osvětlení, které Vás nic nestojí na běžném provozu. Můžete tak osvětlit dům, chatu, chalupu bez nákladné elektroinstalace. 

Solární osvětlení philips

Maximální výdrž světla: 6 hodin

Svítidla Philips myGarden Solar jsou navržena tak, aby maximálně využila energii získanou ze slunce a zajistila tak déletrvající světlo. Solární panel i světlo LED mají nejvyšší kvalitu pro maximálně efektivní zachycení solární energie. Doba osvětlení závisí na tom, kolik slunečního světla solární panel zachytí. Za dobrého počasí je výdrž světla maximální – svítí 6 hodin. Funkce pro úsporu energie, jako je například vypínač a senzor pohybu, se navíc také postarají, abyste mohli vždy jasně osvětlit své venkovní prostory bez ohledu na počasí či roční období.

Jedinečná funkce den/noc

Díky funkci den/noc se toto venkovní svítidlo automaticky zapne, když se venku setmí. Tuto jedinečnou funkci můžete využít pro dlouhé letní večery nebo kvůli bezpečnosti.

IP44 – odolné proti vlivům počasí

Toto venkovní svítidlo Philips je navrženo speciálně pro vlhká venkovní prostředí. Bylo podrobeno přísným testům, které ověřily jeho voděodolnost. Stupeň krytí IP se popisuje dvěma údaji: první označuje stupeň ochrany proti prachu a druhý proti vodě. Toto venkovní svítidlo je zkonstruováno se stupněm krytí IP44: je chráněno proti stříkající vodě a jedná se o výrobek nejčastěji a ideálně používaný ve venkovním prostředí.

decoLED na Facebooku decoled na Youtube Google Plus - profil decoLED

© 2024, decoLED SK s.r.o. - všetky práva vyhradené

Prehlásenie o prístupnosti | Podmienky použitia | Ochrana osobných údajov | Mapa stránok

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Preskočiť na začiatok stránky